Praska Moderna to nowoczesna inwestycja inspirowana charyzmą przedwojennej Pragi, zlokalizowana u zbiegu ulic Targowej, Marcinkowskiego i Sprzecznej.

Zaprojektowaliśmy w niej 35 nowoczesnych, funkcjonalnych apartamentów:
32 dwupoziomowe typu loft i 3 jednopoziomowe.

Emocjonująca atmosfera Starej Pragi, inkrustowana tradycyjnym rzemiosłem, kuchnią, handlem, przyciągająca ludzi twórczych i kreatywnych, zainspirowała nas do stworzenia kolejnego rozdziału praskiej opowieści.

W związku

z życiem

W przestrzeni Praskiej Moderny potrzeby człowieka są w centrum uwagi.

Nowy rozdział praskiej opowieści.

Jeszcze klika lat temu linia Wisły była symbolem podziału Warszawy.
Uruchomienie drugiej linii metra połączyło miasto:
Praga jest dziś częścią jego centrum.

Nowy punkt

na mapie

Z Praskiej Moderny do najbliższej stacji metra idzie się 3 minuty i po kolejnych czterech można już być na gwarnym Nowym Świecie. Sama Praga jest coraz przyjaźniejsza komunikacji rowerowej: z rosnącą liczbą liczbą ścieżek, kontrapasów i kilkudziesięcioma stacjami miejskich rowerów Veturilo (najbliższa jest odległa o 4 minuty). Pobliskie przystanki tramwajowe i autobusowe obsługują po kilkanaście linii. Podróże za miasto mają równie łatwy start: do dworca kolejowego Warszawa Wschodnia idzie się 5 minut.

W związku

Wiedeński Mariahilf, północny Amsterdam, warszawska Praga – te dzielnice znalazły się w dziesiątce europejskich „coolest neighbourhoods”, opublikowanej przez „The Independent”.

z Pragą

Dla warszawskiej Pragi zaczyna się czas nowych ludzi i nowych idei. Niepowstrzymanym strumieniem wlewa się
do niej spragnione autentyzmu życie, zachwycone niezniszczoną podczas wojny przedwojennąscenografią kamienic, podwórek, bram, kapliczek i brukowanych ulic.

z Pragą

Zjednoczone miasto

Na prawym brzegu Wisły rośnie w siłę fascynujący, wielokulturowy miejski organizm. Celebrujący różnorodność, otwarty na to, co nowe.

Zjednoczone miasto

Na prawym brzegu Wisły rośnie w siłę fascynujący, wielokulturowy miejski organizm. Celebrujący różnorodność, otwarty na to, co nowe.