Moderna Holding

Są ludzie, którzy z życia biorą wszystko.
Myślą jaśniej, patrzą dalej, wiedzą więcej.
Ludzie, którzy mają odwagę zmieniać świat,
a granice ich działania wyznacza wyobraźnia.
To dla nich tworzymy nasze inwestycje.

W związku

z miastem

Życie ma się dobrze w takiej przestrzeni, której twórcy stawiają człowieka w centrum.

Ta myśl stoi u podstaw modernizmu – stylu, którym inspirujemy się we wszystkich naszych miejskich kreacjach: począwszy od wyboru lokalizacji, poprzez rozmach wizji architektonicznej, dynamikę jej realizacji, jakość materiałów i detali, aż do momentu, gdy w nowej przestrzeni rozgaszcza się życie.

Tak kreujemy miejsca
dla spełnionego życia.
Z odwagą, odpowiedzialnością
i nieposkromioną wyobraźnią.

Moderna to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, tworzący ponadczasowe, luksusowe nieruchomości. Firma jako Moderna działa na rynku od 2009 roku. Wcześniej założyciele firmy realizowali inwestycje budowlane na terenie Trójmiasta.

Z bogatych doświadczeń i zamiłowania do gdyńskiego stylu budownictwa powstała firma, która realizuje inwestycje funkcjonalne, ponadczasowe i unikalne.

O prestiżu nieruchomości stanowi adres.
Dlatego Moderna realizuje inwestycje wyłącznie
w najlepszych lokalizacjach.

 

 

Dla naszych inwestycji wybieramy najbardziej pożądane adresy w kraju. Prestiżowa lokalizacja dopełnia najwyższy komfort użytkowania nieruchomości. Mieszkanie z widokiem na morze, bezpośredni dostęp do atrakcji Sopotu czy Pałac Kultury i Nauki w odległości kilkuminutowego spaceru – to swoboda nie do przecenienia. Cenimy komfort życia w ścisłym centrum – doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi
punktami na mapie miasta i bezpośrednią bliskość miejsc, które odwiedza się na co dzień.

Trafnie wskazujemy lokalizacje o dużym potencjale rozwoju, które w perspektywie czasu zyskują na atrakcyjności. Dzięki temu wartość zrealizowanych nieruchomości z czasem wzrasta.

Wyjątkowe lokalizacje wymagają odpowiedzialnego podejścia. Każdy detal planujemy z szacunkiem dla historii miejsca i jego naturalnego otoczenia. Z wielką starannością realizujemy inwestycje, które są w stanie sprostać tym wymaganiom, dopełniając wyjątkową lokalizację.

Nasze miejskie
kreacje

Wierzymy, że bycie deweloperem
to nie tylko budowanie. To tworzenie
najlepszej przyszłości przez stawianie
sobie ambitnych celów